Kodulehe majutus - kuidas valida parimat teenust

Kodulehe majutus

Meie igapäevane elu on muutunud väga tehnoloogiliseks ja kodulehe loomine on muutunud väga lihtsaks. Selleks, et koduleht oleks internetis kättesaadav, on vaja aga tellida omale kodulehe majutus, mille valikul tuleb arvestada mitmete teguritega.

Selleks, et tagada kodulehe kiire laadimine ja töökindlus, on väga oluline valida õige majutusteenus. Selles artiklis annamegi teile juhised, kuidas valida parimat kodulehe majutuslahendust, mis vastab teie vajadustele.

Majutusplaani valimine

Kodulehe majutamiseks on vaja valida sobiv plaan vastavalt vajadustele. Kõige sagedamini pakutakse jagatud ja pilvemajutuse plaane. Kui teil on väike koduleht, siis piisab jagatud majutusplaani valikust. Kui aga teil on suur koduleht või palju külastajaid, on soovitatav valida pilvemajutuse plaan.

Zone.ee

SEO agentuur on Zone.ee ametlik partner ning soovitame tellida kodulehe majutus just neilt. 

Kui soovite tellida omale veebimajutust koos domeeniga, siis saate seda teha siin.

Kui soovite tellida omale ainult veebimajutust, siis saate selle siit. 

Veebimajutus.ee

Meie oleme Veebimajutuse ametlik partner ning kui soovite saada 6 kuud tasuta kodulehe majutust, siis kasutage meie sooduskupongi “SEOAGENTUUR” Veebimajutus.ee ostukorvis.

Hostinger.ee

Hostinger on soodne lahendus neile, kes soovivad ühes kohas majutada mitut veebilehte. 

Kui tellite omale Hostinger veebimajutuse kasutades seda linki, siis saate majutuse -20% soodsamalt. 

kodulehe majutus

Tugi ja klienditeenindus

Tugi ja klienditeenindus on üks olulisemaid tegureid, mida tuleb kodulehe majutusteenuse pakkujat valides arvestada. Ideaalis peaks olema võimalik 24/7 tuge saada. Samuti on oluline, et teenusepakkuja klienditeenindus oleks kiire, professionaalne ja sõbralik.

Hind

Hind on samuti oluline tegur, kuid see ei peaks olema ainus valikukriteerium. Kõige odavam valik ei pruugi alati olla parim, kuna see võib mõjutada kodulehe jõudlust ja töökindlust. Tasub kaaluda, kas teenusepakkuja pakub ka raha tagasi garantii teenuse mittetäitmise korral.

Turvalisus

Kodulehe turvalisus on üks olulisemaid aspekte, mida tuleb veebimajutus pakkujat valides arvesse võtta. Ideaalis peaks teenusepakkuja pakkuma mitmeid turvalisusfunktsioone, nagu näiteks SSL-sertifikaadi, tulemüüri, turvalist FTP-d jne.

Kiirus

Kodulehe kiirus on väga oluline tegur, mis mõjutab otsingumootorite indekseerimist ja kasutajate rahulolu. Kiire koduleht tagab parema kasutajakogemuse ja võib parandada kodulehe SEO-tulemusi. Seetõttu on oluline valida teenusepakkuja, mis tagab kodulehe kiire laadimise.

Vali parim veebimajutus. Kui soovite abi või tekib registreerimisel küsimusi, siis võtke meiega ühendust. 

Kontakt

Võtke meiega ühendust

Kirjutage või helistage meile ja leiame personaalse lahenduse.